Почина нашият голям Лайънс приятел Валери Матеев

Поклонението ще се извърши на 30.11.2017 г., 12.00 ч. в храма Св. Троица - гр. Русе

29 Nov, 2017

С дълбоко прискърбие жалеем за нашия скъп Лайънс приятел, съратник и високоотговорен човек, Лъвът Валери Матeев. На 28-ми ноември 2017 година той ни напусна завинаги, като остави дълбока диря в умовете на приятелите си. Не само Лайънс клубовете от град Русе, но и от цяла България свеждат глави пред паметта на Валери. Той бе сърцат и добър човек, верен и коректен приятел, чудесен Лайънс, с дух и морал. През годините е заемал различни отговорни длъжности в Лайънс движението и завърши пътя си в Лайънс клуб, като член на Контролния съвет на АЛК, Дистрикт 130, България. Цялото ръковоство на Кабинет 2017-2018 година изказва сърдечни съболезнования на семейството му.

Поклонението ще се извърши на 30.11.2017 г. (четвъртък) от 12.00 часа в храм "Св. Троица" - гр. Русе, а погребението - от 14.00 часа в Басарбовските гробища!

Бог да те прости, Валерка! Светъл ти път, приятелю! Оставаш в сърцата ни!

ЛК Русе
ЛК Русе Север