Европа Форум Скопие 2018 г.

Веселин Георгиев22:51, 18.11.2018г. | Прочетена : 149

Делегация от Дистрикт 130 – България взе участие във Форума

Нашите приятели от Дистрикт 132 Македония създадоха прекрасна организация на провелият се в Скопие Европа Форум 2018.Присъстваха над 900 делегати – членове на клубове от Европа и 200 Лео членове. По време на откриване на форума официално приветствие отправи премиера на Македния Зоран Заев.

В Секцията „Побратимяване на клубове“ участие, като председател на секцията взе ПДУ Пламен Чингаров - GLT координатор, a лектор в панела бе ВДУ Анелия Кънева.

Активно участие във Форума на Дистрикт Управителя Веселин Георгиев в заседания на различни секции, среща със International President Гудрун Ингвадотир.

В рамките на Форума бяха подисани споразумение с Председателя на Условна зона България Свилен Кръстанов, както и споразумение за побратимяване с Дистрикт Управител Соня Бояджиева - Дистрикт 132 Македония.

В срещите и заседанията участва и Първия Вице Дистрикт управител Иван Байков.