Рожден ден на Лайънс клуб Стара Загора – Августа

Елена Георгиева Янкова11:46, 03.03.2018г. | Прочетена : 731

Лайънс клуб  Стара  Загора – Августа  отбеляза  своя 10 годишен  юбилей със стилно тържество, състояло се в Парк Хотел Стара Загора. Празникът събра над 140 изявени общественици, бизнесмени, лъвове и лъвици от десет  лайънс  клуба в страната, приятели от  Ротари и Инеруил клубовете в града,  Зонта,  Липа и Клуба на работодателя. Г-н Иван Байков, втори вице дистрикт управител на Асоциацията на Лайънс клубовете в България Дистрикт 130 отправи приветствие и връчи на клуба поредното отличие на Lions Club International Foundation за активна дейност и ръст на членовете. Президентът на клуба Елена Янкова представи успешните дарителски проекти на клуба през изминалото десетилетие на обща стойност над 150 000 лв и с вложени над  10 000 часа собствен труд на членовете.

Над 8000 лева бе положителния резултат на събраните средства за каузата на клуба по време на тържеството. С тези средства ще бъдат закупени спортни уреди и пособия, които заедно със дарените от гости и приятели на клуба ще бъдат предоставени на Центрове за настаняване от семеен тип на деца и младежи в Стара Загора и на децата, участници в училищните  спортни празници на открито „Играй с приятели офлайн“, организирани от  Лайънс клуб Стара Загора – Августа  в подкрепа на повече двигателна активност на младежи и ученици.

Сряда, 01 Август 2018, 10:00
Кърмене: Основа на Живота