Финал на поредна успешна Лайънс година и прием на нови членове

ЛК Стара Загора-Августа

Членовете на ЛК Стара Загора – Августа се събраха на финална тържествена сбирка за завършек на успешната Лайънс година 2016/2017. Президентът Николай Колев отчете извършените дейности на клуба през годината, като особено внимание отдели на устойчивите инициативи - традиционните профилактични прегледи на детското зрение, игрите на открито за деца „Играй с приятели офлайн“ и грижата за облагородяване на паркови пространства в града (парк „Подп. Калитин“ и „Станционна градина“). Похвали и благодарности имаше за всеки член на клуба, както и за всички досегашни президенти, отличени с грамоти.

Двама нови членове се присъединиха към ЛК Августа – сем. Анастасия и Недялко Гидикови, които получиха Лайънс значки и приветствие от президента Николай Колев и Неделина Младенова, секретар.

Символично Лайънс камбаната премина в ръцете на Елена Янкова, която ще поеме президентския пост на клуба за следващата Лайънс година от 1 юли 2017 до 30 юни 2018. С пожелания за успешен мандат на новото ръководство и активна полезна дейност на клуба завърши деловата част, последвана от традиционния весел купон с хора и танци.