Лайънс клуб и Ротари клуб с обща кауза

"Всички ние сме добротворците на новото време, от които България има нужда.Благодаря ви ! Благородни сте, благородни са делата ви, добри са сърцата ви…"
С тези думи откри Втория Новогодишен
Благотворителен съвместен бал на Лайънс Клуб Свилена Свиленград и Ротари клуб Свиленград-Димитрина Топалова-президент на дамския клуб.
Каузата отново-"Профилактика на гръбначните изкривявания при децата"-
Ресторант "Марица " на 20 януари, се оказа тесен за многобройните гости дошли да подпомогнат двата клуба в благотворителната им инициатива.
Евгения Стоянова, Диджей Мишо Микс, Балет"Пловдивъ" и звездата Х фактор-Соня Мембреньо вдигнаха градуса на настроението и направиха партито незабравимо. Червено -златният дрес код пък създаде невероятна пищност и стил на благотворителния бал.
Сумата събрана от вечерта е рекордна -8111лв .
Средствата ще бъдат използвани за преглед на следващата целева група деца подлежащи на профилактика.
А с остатъка -двата клуба единодушно решиха да закупят играчки, пособия и консумативи за детските градини в Община Свиленград