Пролетен благотворителен бал `Играй с приятели офлайн и обичай България`

ЛК Стара Загора Августа

Повече от 130 гости се отзоваха на поканата на Лайънс клуб Стара Загора – Августа и присъстваха на благотворителния бал на клуба, който се проведе на 17.03.2017 г. в ресторант Сити. Гостите бяха посрещани от членовете на клуба, облечени в народни носии с питка и закичвани със специално изработени пробудици. За програмата и доброто настроение на вечерта се погрижиха танцьорите от уникалната танцова формация „Елика“, Пловдив и аниматорите от парти център ТМ, които са и партньори на клуба при реализацията на проекта за организиране на игри на открито. Мотото на вечерта бе „Играй с приятели офлайн и обичай България”. Каузата и проектът, с които клубът се ангажира за текущата година „Играй с приятели офлайн”, както и традиционните безплатни профилактични прегледи за откриване на очни заболявания в детска възраст получиха финансова подкрепа във вид на дарения в размер на повече от 8000 лв. Приветствия към гостите отправиха президентът на клуба г-н Николай Колев, Дистрикт управителя на Дистрик 130, България г-н Момчил Корназов и Дистрикт гуверньора на Дистрикт 118Е, Турция г-жа Неслихан Кечеджи. Гости на събитието бяха също и първият Вице ДУ Васил Клявков, НПДУ Пламен Чингаров, ПДУ Петър Маламов, ПДУ Недялко Младенов, ПДУ Захар Марогло. Специални гости на бала бяха и 20 члена на ЛК Истанбул Бакъркьой, които пристигнаха за подписването на харта за приятелство и побратимяване с домакините, както и Волкан Танйълдъз – Вице консул на Турция в Пловдив.