Детски празник - Играй с приятели офлайн

ЛК Стара Загора – Августа откри 2016-2017 лайънс година с подарък за децата от града на липите с надслов „Играй с приятели офлайн”. Идеята на клуба организатор беше да откъсне децата от електронните устройства, за да се забавляват на открито в последните летни дни.

Празникът премина в смях, игри и музика. За доброто настроение на малчуганите се грижиха настоящият президент на клуба Ники Колев с музикалното озвучение, както и професионален екип от аниматори.  Наред с децата, активно се включиха в игрите и лъвовете от ЛК Стара Загора – Августа. Имаше рисунки по алеите в градската градина, различни интерактивни състезания, изработка на картички, много балони, но най-вече детски усмивки.

Събитието приключи с много подарени цветни балони и обещание за следващи лайънс проекти.