Сиситема за контакти и обратна връзка на Lions.bg

Вградени динамични форми за изпращане на електронна поща

За по-бърза и лесна комуникация през сайта на Дистрикт 130 - България, беше интегрирана система от динамични форми за обратна връзка по e-mail към всички субекти от Лайънс движението - КДУ, клубове, клубните ръководства, както и отделните членове.

При желание за контакт с определено лице, е необходимо да го намерите в съответните клубни карти, в страница КОНТАКТИ или СТРУКТУРИ, след което при клик върху полето ОБРАТНА ВРЪЗКА ще се отвори форма за контакт, адресирана до съответни човек. Системата автоматично ще достави съобщението до него, без да е необходимо да ползвате програма за електронна поща или външни приложения и софтуери.

Системата позволява едновременно възможност за контакт с всички членове и в същото време не предоставя публично информацията за email адреси на хора и клубове.