Кампания Ask 1 продължава

«Ask1» - Само си представете какво би станало, ако всеки Лайън покани само 1 нов член: свой приятел, сподвижник, фамилен член. Някой, на когото държи, някой - на когото вярва, някой – на когото би предоставил възможността да стане част от значима и силна международна организация, именно в нейния юбилеен период.

5 причини, за които си струва включване в нашето Лайънс семейство:

- да сме част от организация с 1,4 млн. членове, 45 000 лайънс клуба от над 200 страни, имаща 100-годишна история, която се стреми да бъде глобален лидер в предоставяне на услуги за общността и хуманитарни услуги.

- да помогнем и подобрим нашата местна общност, да предоставим възможност на конкретни лица в нужда;

- да дадем принос за подобряване живота на хората – на местно и на международно ниво;

- да се научим да бъдем лидери и да ръководим авторитетна организация, ротационно преминавйки през всички позиции;

- да комуникираме постоянно и да изграждаме мрежи и партьорства с бизнесмени и водещи фигури както от нашата общност, така и от Лайънс членовете в целия свят;

- да направим своя живот по-атрактивен, енергичен и да имаме възможност да му се радваме и наслаждаваме;

- да израстваме персонално и професионално и да знаем, че това, което правим е полезно.

През м.Юни 2016 за Дистрикт 130 – е в код акция “Ask1” - Всеки Лайънс клуб от Дистрикт 130 с поне един нов член през месеца.

Поздравления за Lions Club Via Pontica и LIons Club Лайънс Клуб Свилена Свиленград, които се включиха в акцията още през първата седмица на юни. За повечето от клубовете това ще осигури клубен ръст в навечерието на 100- годишния Лайънс юбилей. Освен юбилейните награди, новите членове ще имат възможност да се включат в предстоящите значими лайънс събития Европа Форум-2016 в София през октомври и 100-годишната Международна Лайънс конвенция в Чикаго през юни 2017 г, както и да участват в организираните за тях конкурси. За фамилните членове и за студенти, размерът на членската вноска е в размер на 50%.

Нека клубните Лайънс лидери и новите членове се срещнем през юни.