Покана за ОС на АЛК Дистрикт 130 - България

И ЧЛЕНОВЕТЕ НА ПРАВНАТА КОМИСИЯ

ДО ПРЕДСЕДАТЕЛИТЕ НА
ДИСТРИКТ КОМИСИИ

Уважаеми Паст Дистрикт Управители, Клубни Президенти, Клубни представители, Регионални и Зонални Председатели, Дистрикт Председатели, Лайънс Лидери!

Съобразно решението на КДУ, имам честта и удоволствието, да ви поканя на Общо събрание на АЛК Дистрикт 130- България, свикано на основание чл.11 ал. 7 от Устава на Асоциацията, на 28.Май.2016 г, (събота), от 14,00 часа в Спа Хотел Здравец, гр. Велинград, пл. „Николай Гяуров” №1, конферентна зала при следния дневен ред:

Сесия 1 - Организационна

1. Отчет за дейността на КДУ и изпълнението на Програма за развитие на Лайънс Дистрикт 130-България за 2015-2016 Лайънс година.

Докладва ДУ, Дистрикт Председатели

2. Финансов отчет за 2015-2016 г. по изпълнение на Бюджета на АЛК Дистрикт-130, доклад на Контролния съвет, освобождаване от отговорност на членовете на КДУ - обсъждане и гласуване;

Докладват Дистрикт Ковчежник, ДУ, Предс. Контр.съвет

3. Представяне на кандидатури и избор на нов Кабинет на Дистрикт управителя на АЛК Дистрикт 130 България за 2016-2017 г, както следва:

- Представяне на кандидатури и избор на Втори Вице Дистрикт Управител

- Представяне на кандидатури и избор на отговорен секретар, секретар и касиер на АЛК

- Представяне и избор на целия КДУ на АЛК Дистрикт 130 България

Докладват Председател Номинац. Комисия; Предс. Комисия по избора

4. Информация за Европа Форум - 2016

Докладват Членове на Хост Комитет

Сесия 2 - Официална - предполагаем начален час - 16,30 часа

5. Официално представяне „100-годишен лайънс юбилей” – ключов говорител - Георгиос Папас -Международен Директор;

6. Приветствия официални гости – ПДУ Ханс Петер Фишер, ПДУ проф.Клаус Летцгус;

7. Обявяване на Международно споразумения за побратимяване с участие на Дистрикт 130 и клубни побратимявания от Дистрикт 130 ;

8. Представяне на добри клубни практики;

При липса на кворум, Общото събрание ще се проведе един час по-късно, а именно от 15:00 ч, на същото място, при същия дневен ред.

Съпътстващата програма за Националната конвенция е публикувана на сайта - http://www.lions.bg/index.php?p=news&i=1628

Подробната програма, както и условията занастаняване в приемащия Wellness&SPA хотел „Здравец” във Велинград, може да видите в приложения файл.

ВИЖ ПРОГРАМАТА И УСЛОВИЯ ЗА НАСТАНЯВАНЕ

С Лайънс поздрав,