ЛК Свилена с дарение към МБАЛ Свиленград

Днес 25 януари 2016г. дамите от Лайънс клуб "Свилена" Свиленград посетиха МБАЛ Свиленград с три много приятни задачи.
Най- напред донесоха поредното ежегодно дарение на клуба към местната болница, което тази година е под формата на годишен абонамент за два популярни, четени вестника, които да бъдат на разположение, както на лежащо болни пациенти, така на персонала на болницата.
Втората много емоционална задача, бе връчването на специален сертификат за дарение пристигнал директо от Лайънс Интернешанъл и Дистрикт 130- България. Сертификатът бе донесен лично от Дистрикт управителя г-н Чингаров миналата седмица на Благотворителния бал организиран от Лайънс клуб "Свилена". Удоволствието от връчването на управителя на МБАЛ Свиленград д-р Ермов, бе оставено на дамите на клуба, които лично му благодариха за подкрепата, финансирането на техни акции, за достойнството и морала.
Всичко това съвпадна днес с личният празник на д-р Ермов-неговия рожден ден.
Лайънс клуб "Свилена" Свиленгад честити празника на д-р Ермов, като му желае здраве, лично щастие, хъс и енергия за много нови съвместни добри дела!!!