Домакините от лайънс клуб “Несебър” са победители в Седмия спортен празник

При отлична организация в дух на приятелство и феър плей на 5 септември в хотелски комплекс “Несебър Сий Палас” се проведе Седмия лайънс спортен празник “Морелиада 2015”. Вечерта в зала “VIVA” се състоя приятелска благотворителна вечер на която бяха наградени победителите.

В крайното комплексно класиране на първо място се класира ЛК “Несебър” завоювайки два златни и два сребърни медала. На второ място се класира ЛК “Пазарджик“ с един златен и три бронзови мадала. Трети са представителите на ЛК “Смолян” които спечелиха един златен и два сребърни медала. Четвъртото място спечелиха приятелите от ЛК “Велико Търново Арбанаси” с един златен и един сребърен медал, пети е ЛК “Стара Загора Тракия” с един златен медал, шести – ЛК “Панагюрище” с един сребърен медал.

В отборното състезание по плажен волейбол се включиха за участие четири отбора. На полуфиналите отбора на ЛК “Несебър” се наложи трудно над сборния отбор от Лайънс зона “Изток”, съставен от трима състезатели от ЛК Стара Загора и двама от ЛК Несебър. В другия полуфинал сборния отбор от Лайънс зона “Янтра” победи състава на ЛК “Панагюрище”. След много оспорвана игра на финала волейболистите от ЛК “Несебър” се наложиха трудно с 2-1 гейма над сборния отбор от Лайънс зона “Янтра” и завоюваха златните медали.

В индивидуалната назпревара в трите спортни дисциплини – плуване, дартс и стрелба с въздушна пушка участваха 71 лъвове и лъвици от 16 лайънс клуба в страната. Медалите в отделните спортове спечелиха: