ПАЗИ МЕ – АЗ СЪМ ТВОЕТО БЪДЕЩЕ

Първата съвместна инициатива на Лайънс клуб" Свилена "Свиленград и малчуганите от 4А клас при Първо Основно Училище" Иван Вазов" „ПАЗИ МЕ -АЗ СЪМ ТВОЕТО БЪДЕЩЕ „е насочена към безопасността на децата на улицата и отговорното и разумно шофиране на възрастните водачи на моторни превозни средства!

Дамите от клуба бяха подготвили на всяко едно дете тениска с падпис „Пази ме – аз съм твоето бъдеще” стикери, които нашите приятели раздадоха на случайни минувачи и водачи на автомобили, и балони в цветовете на Лайънс движението.
Шествието премина през пешеходни пътеки и улиците на града, като на децата бяха припомнени отново всички мерки за безопасна игра и поведение на улицата. Тази пъстра и много полезна инициатива завърши на най-забавното място тази седмица в Свиленград-Традиционният есенен панаир, където децата продължиха забаленията носейки тениските с което провокираха вниманието на гражданине и гостите тна града.

Нека всички ние, възрастните хора бъдем особенно внимателни и толерантни към децата на пътя, защото тяхна единствена задача е да играят и бъдат щастливи, а ние да бъдем разумни, отговорни , даващи пример и …..просто да ги пазим- да пазим нашето бъдеще!!!!!!