Обръщение на ДУ на Дистрикт 130 - Пламен Чингаров

Скъпи приятели от Лайънс клуб Несебър,

От името на КДУ при Дистрикт 130-България искам да ви благодаря сърдечно за организирането на 7-мия морски Лайънс празник. Предоставените условия по време на спортния празник дадоха възможност да се демонстрират спортен дух, оспорвана надпревара и високи постижения. Благодарности и на всички участници за емоционалната атмосфера, проявено приятелство и стремеж към победа. Сигурен съм, че и извън спорта, в рамките на своите местни или професионални общности, ние като Лайънс членове ще бъдем винаги първи, ще демонстрираме екипност и ще караме другите да се равняват по нас.

Приветствам всички Лайънс клубове и делегати, взели участие в Общото събрание в гр. Несебър. Изключително съм удовлетворен от конструктивния дух, по който то протече, от продуктивната му работа и разумни решения. Подходяща проява за националния ни празник–06 Септември-Деня на Съединението.

Сърдечна Лайънс благодарност,

Пламен Чингаров, ДУ