Успешен финал на мандат 2014-2015 за АЛК Дистрикт 130 България

Успешно завърши поредния  мандат в Акоциацията на лайънс клубовете -Дистрикт 130 България.На провелото се на 30 юни Общо събрание в Панагюрище бе приет отчета за дейността и финансовия отчет на сдружението.Дистриктуправител за мандат 2015-2016 година ще бъде представителя на ЛК Смолян -Пламен Чингаров.

Събраните с благотворителна цел средства на Общото събрание бяха определени за дарение към социалните домове в Панагюрище и Средец,Бургаска област.Към тях лични средства добавиха досегашния дистриктуправител Марин Филин и секретаря на Дистрикта д-р Любомир Димитров.

Продуктите за Социалния дом в Средец бяха закупени на доставни цени от супермаркет „Младост“ в Слънчев бряг.Собственикът на веригата магазини „Младост“ Ангел Николов добави и лично още допълнителни стоки за дома.

На 5 юли представители на ЛК Несебър и ЛК Виа Понтика-Бургас закараха в Средец хранителни продукти ,перилни и почистващи материали,както и специални пакети с лакомства за децата от Центровете за настаняване от семеен тип в Средец.Това беше поредната дарителска акция за децата от двата клуба,за което лайънсите  получиха много благодарности,щастливи усмивки и грамоти.

По този начин приключиха два изключително успешни мандата за несебърския и за бургаския клуб.На поредната благотворителна акция досегашния председател на Зона „Изток“ Красимир Косев предаде символично отговорността в зоната  за следващия мандат на Христина Ангелова,досегашен президент на ЛК Виа Понтика-Бургас.