ЛК Русе подписа договор за сътрудничество с ЛК Кале Скопие - Дистрикт 132 Македония

10 Jun, 2015

Ръководството на ЛК Русе, в лицето на президента си д-р Георги Георгиев, ПДУ Цвети Русинов, както и други изявени членове на клуба, подписаха договор за сътрудничество с ЛК Кале - Скопие. Събитието бе част от тържествата по случай 5 години от чартирането на ЛК Русе Север, чиито кръстници са ЛК Русе.

Гостите от Македония посетиха Русе във връзка с проведения в града ни Регионален Лайънс Лидерски Институт ( RLLI ) в чиито обучения се включиха като лектори по покана на Дистрикт 130 - България.

По силата на договора трансграничното сътрудничесто между двата клуба ще се реализира чрез изпълнение на общи проекти и благотворителни инициативи.