На 13. 03.2015г. Дамски ЛК „Свилена” Свиленград организира традиционното и дългоочаквано благотворително парти за жените на Свиленград.

С много настроение и чувство за хумор присъстващите на събитието се върнаха в 80-те години на миналия век. Те приеха идеята на дамите от клуба и показаха стил и финес при избора на дрескод „РЕТРО- ДИСКО 80-те”-каквато беше и темата на вечерта.

Вили и Краси Гюлмезови и Ева Найденова известни днес като „Тоника Домини” сътвориха невероятно музикално шоу с едни от любмите песни на поколения българи.

Много емоция и носталгични усмивки предизвика томболата с емблематични предмети на 80 –те , осигурени от дамите на клуба и техни приятели.В същия закачлив ретро стил бяха и номинациите, който получиха част от гостите и организаторите.

Лъвиците за пореден път доказаха , че са и страхотни домакини.Кулинарните изкушения, които бяха приготвили, доставиха естетична и вкусова наслада и допринесоха за високия градус на настроение на присъстващите.

Гости на събитието бяха господата Марин Филин-Дистрикт управител , Пламен Чингаров –Вице дистрикт управител и д-р Любомир Димитров-секретар на Дистрикт 130 България..

Събраната сума от 3200 лв от благотворителната вечер ще отиде в подкрепа на каузата на Дамски ЛК „Свилена” „За повече детски усмивки”.