ПОКАНА ЗА ОБЩО СЪБРАНИЕ НА АЛК ДИСТРИК 130-БЪЛГАРИЯ

До Всички Паст Дистрикт управители,
Членовете на Кабинета (Управителния съвет),
Председателите на Зони, Президентите на Клубове
и членове на Асоциацията на АЛК „Дистрикт 130- България”

По решение на Кабинета на Дистрикт Управителя (Управителния съвет) на АЛК „Дистрикт 130- България” и съгласно разпоредбите на Устава на АЛК и ЗЮЛНЦ се свиква:

ОБЩО СЪБРАНИЕ НА АЛК „Дистрикт 130- България”, което ще се проведе на 30.05. (тридесети май) 2015г. от 14.00 часа в хотел „Каменград”, гр. Панагюрище, ул. Павел Бобеков № 2, зала „Асарел“, което ще се проведе при следния дневен ред:

1. Доклад за дейността на КДУ за 2014-2015 Лайънс година - обсъждане и гласуване;

1. Представяне на финансовия отчет на КДУ за 2014-2015 Лайънс година и освобождаване от отговорност на членовете на КДУ - обсъждане и гласуване;

1. Представяне на кандидатури и избор на нов Кабинет на Дистрикт управителя на АЛК Дистрикт 130 България, както следва:

• Представяне на кандидатури и избор на втори Вице Дистрикт управител

• Представяне на кандидатури и избор на отговорен секретар, секретар и касиер на АЛК Дистрикт 130 България

• Представяне и избор на целия КДУ на АЛК Дистрикт 130 България

1. Доклад за организация и провеждане на Eвропа Форум.

Презентация на Европа Форум 2015 Аугсбург.

Лектор: проф. д-р Клаус Летцгус - Генерален секретар на Европа Форум 2015 Аугсбург, Германия и Председател на Почетния съвет на Мултидистрикт 111 Германия.

1. Отчет на Хост комитета за извършените дейности по визията и организацията за провеждането на Европа Форум София 2016.

1. Официално обръщение по случай Националната Конвенция на АЛК Дистрикт 130 България от г-н Ханс Петер Фишер – официален представител на Мултидистрикт 111 Германия, GMT зонален лидер – зона 4 Европа 2013, Дистрикт Гуверньор 2006/2007 MN 111, сертифициран Гайдинг лидер – зона Източна Европа; координиращ Лайън за България – ЕЕР; член на борда на Лайънс съвета на немската фондация SDL; посланик на LCI-конвенцията в Хамбург – К100-111 MN и от госпожа Регина Рискен – Дистрикт Гуверньор 2014/2015 – MN 111

Съгласно устава на АЛК „Дистрикт 130- България” и разпоредбите на ЗЮЛНЦ, при липса на кворум събранието ще се проведе с един час по късно от 15.00 часа на същото място и при същия дневен ред. Регистрацията на делегатите на Националната Конвенция започва в 13.00 часа.

Дистрикт Управител МАРИН ФИЛИН