ПРИЯТЕЛСКА ЛАЙЪНС СРЕЩА МЕЖДУ ДВАТА ДАМСКИ ЛАЙЪНС КЛУБА ЕВРИДИКА – ПЛОВДИВ и ТРАКИЯ – ПАЗАРДЖИК

На 25 март – християнския празник „Благовещение”в хотел „Империал”- гр.Пловдив се проведе приятелска Лайънс среща между двата дамски Лайънс клуба „Евридика” – Пловдив и „Тракия”- Пазарджик. Дамите от клуб „Тракия” начело с Президента на клуба бяха гости и взеха участие в работната среща на ЛК „Евридика”. Доцент Христина Колева, дългогодишен член на клуб „Евридика” и бивш негов президент изнесе лекция на тема „Ценностна система на приятелството и семейството”, която бе изслушана от дамите със задоволство. Дамитe от двата клуба разказаха за своите мероприятия до момента и предстоящите акции на клубовете си. Срещата съвпадна с традиционното честване на рождените дни на родените през месеца Лайънс дами от клуб „Евридика”.

С тази среща между двата клуба се поднови и традицията от преди години за сътрудничество между двата клуба в рамките на лайънс движението.

Пенка Пановска

Президент на ЛК „Евридика” – 2014/2015