Благотворителен боулинг турнир на пловдивските клубове

В навечерието на празника „Свети Валентин” трите Лайънс клуба от град Пловдив – „Евридика”, „Филипополис” и „Пловдив” организираха благотворителни боулинг турнири за децата от дом „Олга Скобелева” и дом „Мария Луиза”.Средствата за реализиране на мероприятието бяха събрани от проведените боулинг турнири в края на месец януари от трите Лайънс клуба и с участие на техни приятели, подкрепящи лайънс движението.

За провеждането на турнира на децата се създаде много добра организация. Турнирите се проведоха в два последователни дни, съответно за отборите на двата дома. На отборите победители бяха връчени награди, а всички участици получиха торбички с лакомства. За представителите на трите клуба, присъстващи на турнирите бе истинско удовлетворение от добре свършената работа и от доставеното удоволствие на децата, които пожелаха да им организираме по-често такива турнири.

Пенка Пановска