ПОКАНА ЗА ОБЩО СЪБРАНИЕ НА АЛК ДИСТРИК 130 - БЪЛГАРИЯ

До Всички Паст Дистрикт управители, Членовете на Кабинета (Управителния съвет), Председателите на Зони, Президентите на Клубове и членове на Асоциацията на  АЛК „Дистрикт 130- България”

По решение на Кабинета на Дистрикт Управителя (Управителния съвет) на АЛК „Дистрикт 130- България” и съгласно разпоредбите на Устава на АЛК и ЗЮЛНЦ се свиква

ОБЩО СЪБРАНИЕ НА АЛК „Дистрикт 130- България”, което ще се проведе на 15.02. (петнадесети февруари) 2015г. от 09.30 часа в хотел „МУРСАЛИЦА”, ПАМПОРОВО, обл. СМОЛЯН,което ще се проведе при следния дневен ред:

1. Отчет за дейността на КДУ и клубовете от Дистрикт 130 България  през първото полугодие на Лайънс годината.
  2. Доклад за финансовото състояние на АЛК Дистрикт 130 България към 30.01.2015 г.
  3. Финансов отчет на Фондация Лайънс Куест за 2014 г.
  4. Финансов отчет на Фондация АЛК -  Дистрикт 130 България за 2014 г.
  5. Информация за дейността на Host комитета и разглеждане на Правилник за дейността и процедурните правила на Европа Форум.
  6. Декларация на Съвета на ПДУ и обръщение на ПДУ Цвети Русинов към делегатите на Общото събрание.
  7. Разглеждане и приемане на Правилника за работа на Контролния съвет.
  8. Избор на членове на Контролния съвет.
  9. Обсъждане и гласуване на предложенията за изменеие и допълнение в Устава и Правилника на Дистрикт 130 България и Правилника на дейността и работата на  Съвета на Паст Дистрикт Управителите.
  10. Прекратяване на членството на ЛК Сердика София –гласувано от Общото събрание.
  11. Разни.
  • Представяне на добрите практики от дейността на Лайънс клубовете от Дистрикт 130 България – Плевен, Русе, Пловдив, Велико Търново.
  • Обсъждане предложението на КДУ за честване деня на Лайънс в ООН.
  • Кратък отчет за съвместната инициатива на АЛК -  Дистрикт 130 България и Метро България

Съгласно устава на АЛК„Дистрикт 130- България” и разпоредбите на ЗЮЛНЦ, при липса на кворум събранието ще се проведе с един час по късно от 10.30 часа на същото място и при същия дневен ред.

Всички приложени документи може да намерите в закритата част на сайта :

ЧАСТНИ ДОКУМЕНТИ / ДОКУМЕНТИ 2014-2015 / ОС 15-02-2015, Пампорово

Дистрикт Управител   МАРИН ФИЛИН